V petek, 14. junija, so fantje – ANEJ, NEJ, LAN, TIAN IN JAN – še zadnjič prestopili prag naše šole kot devetošolci. Najprej smo jih zjutraj opazili oblečene v majice z zanimivim sporočilom, predvsem pa so se videli veliki 3 P – PET PRAVIH PRIJATELJEV! Pred kosilom so pripravili predajo ključa – športno obarvane aktivnosti z uporabo balonov, nato pa so še z učitelji odigrali tekmi v nogometu in odbojki. Čisto za konec pa so se ob 17. uri uradno poslovili še z valeto.

Ne smemo pa pozabiti povedati, da so osmošolci odlično opravili vse športne naloge in tudi uspešno našli ključ. Bravo!

Uspešno izvedbo celotne dne je pohvalila tudi gospa ravnateljica Nuška Ogorevc, ponosna na obe ekipi – osmošolce in devetošolce.

Dragi naši fantje, pustili ste lep pečat na tej šoli, zato vas bomo pogrešali, a vemo tudi, da boste uspešni še naprej. Pa ostanite še naprej ekipa PETIH PRAVIH PRIJATELJEV. Srečno!

Zelo lep program pa so devetošolci pripravili tudi na valeti in se tako še uradno poslovili od Maksa. Srečno fantje!