V naslednjem tednu – teden mobilnosti – se bomo vseslovenski akciji pridružili tudi mi pri Maksu. Od torka dalje bomo potovali v šolo s pešbusom ali s kolesom. Vse informacije o tem, od kod bomo štartali in s katerim učiteljem, najdete v spodnji tabeli. Upamo le, da ne bo preveč deževalo. Poskrbimo za svoje zdravje in čim večkrat pridimo v šolo peš.

TEDEN MOBILNOSTI OD 17. DO 22. SEPTEMBRA

Dragi učenci, spoštovani starši!

V tednu mobilnosti bomo tudi mi hodili v šolo peš ali s kolesom (le tisti z izpitom). Začeli bomo v torek, 17. septembra. Imamo 3 zbirna mesta, od koder bomo šli v šolo v spremstvu dežurnega učitelja. Dobimo se ob 7. uri. V primeru hudega naliva pešbus odpade.

PEŠBUS 1 – PRI BAŠKOVIČEVIHPEŠBUS 2 – PRI RIBNIKUPEŠBUS 3 – PRI POKOPALIŠČUKOLESARJI Zbor pri ribniku
 7:007:007:007:00
TorekKarmen LevakPetra AvšičMatjaž VrešakTanja Culetto
SredaTanja PlevnikAlenka CizelPetra AvšičTanja Culetto
ČetrtekAlenka CizelMatjaž VrešakSanja ŠtefaničTanja Culetto
PetekKatja KobeSanja ŠtefaničSanja DornikTanja Culetto
SobotaPOHOD S STARŠI IN UČENCI – VSI

Sodelujete lahko vsi od 2. razreda dalje, lahko se nam pri hoji do šole pridružijo tudi starši!