Na vrata je potrkal zaključek šolskega leta 2023-24. Zgodbe, ki smo jo skupaj pisali eno leto je kmalu konec in tako bomo zaprli še eno poglavje v knjigi, ki jo piše vrtec.  To je zgodba v kateri so naši otroci rastli, premagovali izzive, skozi igro spoznavali svet okrog sebe.

Pred nami je čas poletnih dopustov in počitnic. Običajno je to čas brezskrbnih dopustov, prostega časa, dolgih vročih dni, ki jih z otroki in najdražjimi doživljamo vsak na svoj način. Tudi v našem vrtcu je vsa leta tako.

Poletno delo v vrtcu smo oblikovali glede na potrebe staršev po varstvu otrok. Otroci obeh oddelkov bodo združeni.

Prisotne bodo strokovne delavke, ki jih otroci poznajo in jim zaupajo.

Dragi otroci in njihovi starši, ki zapuščate vrtec in odhajate v šolo, želimo vse dobro in uspešno v šoli. Vsem otrokom in staršem želimo dogodivščin polno poletje, sproščujoče počitnice in ostanite zdravi.

Ravnateljica in strokovne delavke vrtca