Letos imamo zelo številčno ekipo šolskih novinarjev, zato lepih novic ne manjka. Še posebej pa smo veseli, ker novinarji poročajo tudi o dogodkih, ki se zgodijo izven šolskih prostorov, v njihovem prostem času …

Tokrat sta se nam javili tretješolki Zoja in Ema in napisali poročilo o tem, kako sta skupaj preživeli super vikend v Pavlovi vasi.

“V petek sva šli skupaj po šoli k Zoji. Najprej sva se igrali raziskovalce. Z nama je bil tudi bratec Enej. Šli smo jaso in se igrali. Vsaj je pojedel en bonbon. Nato smo šli naprej in se ustavili pri eni mizi, kjer smo pojedli malo sadja, ki nam ga je pripravil ati. Odpravili smo se proti domu. V sobi smo igrali igrico Horse riding tales, nato pa si pripravili tople sendviče. Treba je bilo iti spat. Zjutraj sva gledali risanke, pojedli zajtrk, se igrali Enko s kužekom Milotom … Vmes so nas malo fotografirali, kajti to je bil res zabaven vikend.”

Lepo je brati zgodbe o prijateljstvu. Hvala, mladi novinarki, odlično vama gre!