Začeli smo zares. Ponavljamo malo staro snov, se učimo novo, imamo že prve naloge … Druženje s prijatelji v šolskih klopeh je super.

Pri OPB so učenci veliko na svežem zraku, tudi paradižnik radi poberejo, da nam ga kuharice pripravijo za malico ali kosilo.

Naslednji teden, v ponedeljek, 11. septembra, imajo učenci od 1. do 5. razreda športni dan, ki ga bodo izvedli na šolskem igrišču. Zjutraj pa si bomo vsi v jedilnici ogledali filmček, ki smo ga posneli v sodelovanju s Kozjanskim parkom na temo suhih travišč, v njem so igrali tudi trije naši učenci (Leja, Lukas, Izabela).

Isti dan, ponedeljek, 11. 9., se bodo učenci od 6. do 9. razreda odpravili v Čateške toplice na plavalni športni dan. Odhod ob 7. uri, prihod ob 13. uri.

V torek, 12. septembra, se bodo v Pišecah odvijali Pleteršnikovi dnevi, šolska ekipa (Lan, Ožbej in Tomo) se bo preizkusila v pisnem delu tekmovanja za Male sive celice, popoldne pa organiziramo roditeljski sestanek za vse starše v jedilnici šole ob 17. uri.

V četrtek, 14. 9., se bodo učenci 6. in 7. razreda preizkusili v lončarjenju z učiteljico Tanjo Plevnik (tehniški dan).

In še kaj se bo našlo, vas sproti obveščamo.