Dragi učenci!

Počitnice se počasi iztekajo, prihaja jesen in september, torej čas, ko se spet srečamo v šolskih klopeh. Verjamemo, da se veselite snidenja s sošolci, učitelji in ostalimi delavci šole.

PRI MAKSU SE DOBIMO V PETEK, 1. SEPTEMBRA, OB 7.30.

Šest prvošolčkov (Milica, Vanja, Lara, Tim, Tim, Simon) imajo poseben urnik za prvi šolski dan.

Ker bo vreme lepo, se v petek primerno obujte, kajti načrtujemo sprehod po novi poti

POTI ZA ZDRAVJE, ZNANJE IN SANJE. Učitelji smo se nanjo podali pred začetkom pouka z učiteljico v pokoju Anico Butkovič.

V letošnjem šolskem letu bomo sodelovali v novem Erasmus projektu z naslovom Misli globalno, jej lokalno, ki ga vodi učiteljica Sanja Štefanič. Poskrbeli bomo, da bosta naša vrtova – zelenjavni in zeliščni – še bogatejša, da bomo pri kosilu pojedli čim več lastno pridelane zelenjave.

Sprememba pa tudi med učitelji. Namesto učiteljice Brigite Vahen, ki odhaja na srednjo šolo v Rogaško Slatino, bo matematiko in fiziko poučevala Petra Avšič.

Vse ostale zadeve, povezane s šolskim letom, pa izveste od svojih razrednikov v šolskih klopeh. Se že veselimo srečanja z vami vsemi!